İlk Yardım Eğitimi Alan Öğrencilerimiz
0 (0)

Yeni ümit eğitim merkezine uzak olması nedeniyle gelmekte tereddüt yaşasam da geldiğim için memnunum. Öncelikle bizlere dinlenmek için rahat bir ortam oluşturan kurumuzun teşekkür ediyorum. Özellikle bu eğitim sürecinde bizlere destek olan bizimle yorulup bizimle dinlenen Ayşegül hocamızla tanışmaktan son derece memnunum ve emekleri için kendisine teşekkür ediyorum. Sektörde daha iyi yerlere gelmeniz temenni ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.

Saygı ve sevgiyle

YİĞİT YAĞCI
Diyaliz Teknikeri

Bu eğitimi almakta iki amacım mevcuttu. İlk amacım ilk yardımı öğrenerek çevremde rahatsızlık geçirebilecek kişilere doğru müdahale yapabilmektir. İkinci amacım ise kariyerim boyunca ek iş olarak bu sertifikayı kullanmaktır. İlk amacımı Ayşegül hocam sayesinde gerçekletirdim. Vermiş olduğu eğitimle bu kadar kısa sürede ilk yardım bilincini kazanmama yardımcı oldu ve yüzden kendisine çok teşekkür ederim. Ayşegül hocamdan aldığım için kendimi son derece şanslı hissediyorum.

RABİA KUYTAK
BİYOLOG

Yeni Ümit sayesinde kendime çok fazla bilgi kattım. Eğitmenim olan Ayşegül hocaya ilgisi sevgisi sabrı ve anlayışı için sonsuz teşekkürler. Onun sayesinde iyi eğitmen nasıl olunur onu öğrendim. Bana bu beş gün içerisinde verebileceği bütün bilgiyi verdi. Ve benim için uğraştı. Ve iyi ki gelmişim dememi sağladı yeni ümit’e geldiğim için çok mutluyum ve gideceğim için de bir o kadar üzgün. Her şey için teşekkür ederim.

ELİF BÜK
TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ

Eğitime gelmeden önce çok kararsızdım. Fakat iyi ki gelmişim hocamız Ayşegül hocamı tanıdığıma ve gruptaki arkadaşlarımı tanıdığıma çok sevindim. İlk yardım eğitimini eğlenerek ve eğlendirerek anlatıp bizi anlamadığımız yerde sabırla güler yüzle göstermesi örnek alacağım en güzel tutumuydu. Emeklerine sonsuz teşekkür ederim. Ve her zaman telefon kadar uzağındayım. Saygılarımla

ECEM GÜNKILINÇ
ÖĞRETMEN

Eğitmenimiz Ayşegül hocama teşekkür etmekle başlamak istiyorum. İlk yardım eğitmeni olmak için bana bu konuda yol gösteren yeni ümit eğitim kurumları ailesine ve mesul müdürü olan Ayşegül Hocamızın bu serüvende özverili bir şekilde bizi yalnız bırakmayıp tüm güzellikleriyle hep yanımızda oldular. Umarım bu eğitim sertifikalarıyla bu eğitim ahlakıyla hareket edip harika ilk yardımcılar yetiştireceğim.

ÇAYAN KUYTAK
DİYETİSYEN

Kurumunuza gelmeden önce önyargılarım vardı. Çünkü daha önce ilk yardım dersini şirketim dışında başka bir kurumda almamıştım. Kurumunuza adım attığım ondan itibaren önyargılarım teker teker kırılmaya başladı. Temizlik konusu benim için çok önemlidir. Özellikle bu konudaki titizliğiniz için size çok teşekkür ediyorum. Çalışanlarınızın güler yüzlü ve çok ilgili olmaları çok hoşuma gitti. Hepsi gerçekten çok içten insanlar. Sınıfların ferah ve eğitime uygun fiziki şartları sağlamalarından dolayı 5 günümü çok rahat geçirdim. Her gün keyifle kurumunuza gelme nedenlerinden biriydi. İlk yardım hocamız Ayşegül BİLGİÇ’ e özellikle teşekkür etmek istiyorum. Kurumunuzda bu kadar deneyimli başarılı insanlara yer vermeniz muhteşem bir şey. Ayşegül hocamızın katkıları ile aslında bildiğimi düşünüp bilmediğim ne kadar çok şey olduğunu fark ettim. Bu kadar mükemmel bir insan ile 54 günümü geçirdiğim için çok şanslı hissediyorum. Kurum olarak iyi ki varsınız.

ŞEBNEM CANOĞLU
HEMŞİRE

Yeni Ümit Eğitim Kurumlarına

10–14 Eylül Tarihleri arasında Ayşegül BİLGİÇ Eğitmenimden aldığım ilkyardımcı eğiticinin Eğitimi dersi için kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Derse olan aşkı konu hâkimiyeti kendisin de olan tüm bilgi ve becerileri verme isteği ile bize idealist sevecen ve tam anlamı ile nasıl bir eğitmen olmamız mükemmel şekilde anlatmıştır. Size yeni ümit eğitim kurumu olarak yarattığınız bu ev aile ortamı ile kursiyerlerinize harika bir eğitmen ortamı sağlamış bulunmaktasınız. Sınıfların durumu dinlenme alanları ikramlarınız muazzam. Bireysel gelişimim için almak isteğim sertifikalar için kesinlikle kurumunuzu tercih edeceğimi ve diğer insanlara da kurumunuzu en iyi şekilde tanıtacağımı bildirir emekleriniz için teşekkür ederim.

NAGİHAN KURT DÜZERDİK
BİYOLOG

 

Eğitmen adayı olarak başladığım bu uzun ince yolun başında karşıma çıkan yolumuza yoldaşlık yapan emekçi eğitmenimiz Ayşegül BİLGİÇ ile tanışmamıza vesile olan herkese teşekkür ederiz. Sedef hanımla başlayan güler yüzün sıcacık ikramlarıyla yüzümüzü güldürüp midemizi bayram ettiren personele her sabah sınıfı tertemiz yapıp bize her saat sıcacık çay ikram edene kadar sıcacık bir aile kokusu aldık. İşini severek yaptığını günaydın demesinden anladığımız sevgi dolu Ayşegül hocamızın izinden giderek kendimize bir çizgi çizmemize sağladığı için huzurlarınızda ayrıca teşekkür ederim.

FAHRİYE DUMAN
BİYOLOG

Kurumunuzdan 10–14 Eylül 2018 Tarihleri arasında Ayşegül BİLGİÇ Hocamızdan alma şansı edindiğimiz ilk yardım Eğitici Eğitimi Sırasın da çok fazla yeni beceriye sahip olduk. Ayşegül hocamızın sevgi saygı ve nezaket çerçevesin de verdiği eğitim de bir aile gibi bize her gün güler yüzle karşılamasından çok memnun kaldık. Kendisini tanıdığımız için çok şanslıyız. Bununla birlikte kurumunuz çalışanlarının tümün de aynı şekilde güler yüzlü ve güven verici bir çalışma ortamı gözlemledik. Eğitim kurumlarında bilgi tecrübe ve ustalık kurumu gerçekten öne çıkarabilecek esas faktörken Ayşegül hocamız bu özelliklerin hepsini fazlasıyla taşıyarak kurumunu da gurur verici şekilde temsil etmekte. İlginize ve güler yüzüne teşekkür eder saygılarımı sunarım Bir başka eğitimde yeniden kurumunuzda buluşmak dileği ile.

CANSU ÖZTÜRK
BİYOLOG

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

" class="pin-it-button" count-layout="horizontal">Pin It
+