Kaç Çeşit Hasta Yatağı Mevcuttur?
0 (0)

Sağlığın değişkenliği, insan biyolojisinin yapısı ile doğrudan ilgilidir. İnsan ömrü, doğumdan itibaren sürekli olarak sağlığı riske eden unsurlarla karşı karşıya kalmaktadır. Bu karşılaşmalar, sonu iyileşme ile sonuçlansa bile, insan vücudunda bazı etkilere sebep olmakta, fiziksel olduğu kadar, zihinsel ve ekonomik olarak da kişiyi sarsmaktadır.

Bu nedenle, yaşam kalitesinin artması uğruna insanlar, geçmişten günümüze, sağlığı koruyan ve onun geri kazanılmasını sağlayan araçlar tasarlayıp kullanmıştır. Hasta yatağı, bu tür çabaların günümüzdeki en modern örneklerinden biridir. Hasta karyolası adıyla da tanınan bu yataklar, gelişmiş tıbbi olanakları da bünyesinde taşımaktadır.

Hasta Yatağı Türleri

Hasta Yatağı Türleri

Havalı hasta yatağı, hasta yatağı türleri içerisinde modern teknolojinin olanaklarını sunan modellerden yalnızca birisidir. Bu yatak, otomatik hareket yeteneğine sahip olup, hareketsiz kalan hastaların günlük olarak ihtiyaç duydukları hareketi, yatak yüzeyinin belirli açılarda ve zamanlarda hava ile şişip inmesi ile otomatik olarak sağlamaktadır.

Bu sayede hastanın olduğu yerde hareketsiz olarak yatmasına bağlı sağlık sorunlarının da önüne geçilmiş olmaktadır. Diğer yatak modelleri arasında; elektrik motorları ile otomatik hareket eden, ahşap kenarlıkları ile ev kullanımına uyan, Full ABS sistemi ile yükseltilip alçaltılabilen, asansörlü ve daha pek çok hasta yatağı modeli bulunmaktadır. Bunlar arasında en doğru seçimi yapabilmenin yolu ise, hiç kuşkusuz uzman bir doktorun vereceği tavsiye ile mümkün olacaktır.

Hasta Yatağı Kullanmak İçin

Hasta yatağı fiyatı, pek çok aşama sonucu belirlenmekte olup, bu aşamalar; yatağın üretiminde kullanılan malzemeler, işçilik, tasarım ve diğer pek çok özelliğe bağlı olarak oluşmaktadır. Bununla birlikte hasta yatağı kiralama seçeneği ile, hem fiyat konusunda ekonomik zorluklar nedeniyle sıkıntı yaşayan hem de geçici veya deneme süresi ihtiyacında olan hastalarımıza, kolaylıklar sunmaktayız.

İstendiği takdirde satın da alınabilen bu yataklar, uzun yıllar boyunca hem hastaya hem de hasta bakıcısına güvenle kullanım olanağı sağlamaktadır. Her ne kadar yatak modelleri, geniş bir ürün yelpazesi şeklinde sunuluyor olsa da, yatak kalitesi, her model için güvenilir bir standarda sahiptir. Firmamız, bu alanda tanınmış ve güvenilir ürünler sunmaktadır.

Rentek manevrası: yeniumitilkyardim.com/arac_icindeki_yaraliyi_tasima.php

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

" class="pin-it-button" count-layout="horizontal">Pin It
+