İlk Yardım Eğitimleri

Bu ilkyardımcı sertifika eğitim programı Sağlık Bakanlığından ilkyardım eğitimi verme ve ilkyardımcı sertifikası programı düzenleme yetkisi olan kurumlar tarafından düzenlenir. Sertifika örneği için tıklayınız.

İlkyardım eğitimi için her hafta sonu eğitimimiz olup 5 kişi ve üzeri personele eğitim aldırmak isteyen firmalara ise istenilen gün ve saatlerde kendi yerlerinde eğitim alma imkanı sağlamaktayız.

Bu sertifika Sağlık Bakanlığı sertifikalı İlkyardımcı eğitim programına katılan ve kurs sonunda başarılı olan kişilere verilen sertifikadır.

Kurs bitiminde Sağlık Bakanlığı yetkilileri hem teorik hem de pratik uygulamalı sınav yapıyorlar. Her iki sınavdan 100 üzerinde en az 85 alan kişilere ilkyardımcı sertifikası ve ilkyardımcı kimlik düzenlenir.

Sem İlkyardım Eğitim Merkezinden eğitim almış kişiler/kurumlar almış oldukları sertifikalar üç yıl geçerli olup bu süre dolmadan önce hatırlatma yapılır. Güncelleme eğitimi alması gereken kursiyerlerimize % 50 indirim imkanı sunmaktayız. Güncelleme eğitimi ile ilgili bilgi için tıklayınız.

İlkyardımcı Sertifikasının Geçerlilik süresi 3 yıldır.

İlkyardım eğitimi esnasında çekilen fotoğraflar için tıklayınız.

İş makinesi operatörlük eğitimi ve Forklift Ehliyeti almak isterseniz bu siteyi inceleyebilirsiniz.

Mesleki yeterlilik eğitimi olan Src Belgesi hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Karayolu ile yapılan tehlikeli mal kapsamında tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı eğitimi sitesine bakarak bilgi edinebilirsiniz.

1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by